GencTuning - Forum
Hosgeldiniz Artık üye olmadanda mesaj yazabilirsiniz (Yeni konu ve cevap yaz seneceklerini kullanarak sitemizden yaralanabilirsiniz.) Fakat üye olarak yetki alma ve daha birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.
GencTuning - Forum
Hosgeldiniz Artık üye olmadanda mesaj yazabilirsiniz (Yeni konu ve cevap yaz seneceklerini kullanarak sitemizden yaralanabilirsiniz.) Fakat üye olarak yetki alma ve daha birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.
GencTuning - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GencTuning Araba,bisiklet modiye

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İyi Doktor :))

2 posters
YazarMesaj
SLamwaN
Site Sahibi
Site Sahibi
SLamwaN

İyi Doktor :)) Empty
MesajKonu: İyi Doktor :))   İyi Doktor :)) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:23 pm

Yıllar önce bir karadeniz kasabasında görev yaparken kansızlık nedeniyle başvuran bir hastamı muayene ediyordum. Konjoktiva dediğimiz alt göz kapağının altına bakarak bir yandan da "Amca sende basur mu var" dedim ki, kansızlığın en sık sebeplerinden biridir ve Karadeniz'de bu duruma sık sık rastlıyordum. Amcanın dışarı çıkarken yanındaki arkadaşına söylediğini halen unutamıyorum.
-"Ne doktormuş be, helal olsun gözü baktı götdekini anladı."
https://genctuning.yetkin-forum.com
xfear6161
Profesyonel
Profesyonel
xfear6161

İyi Doktor :)) Empty
MesajKonu: Geri: İyi Doktor :))   İyi Doktor :)) Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 7:31 pm

XDDDDDDDDD

İyi Doktor :))
1 sayfadaki 1 sayfası